()

שמרית חן - צלמת מקצועית לכל אירוע

הי, אני שמרית חן מיבנה אמא לליהיא בת 8 ואלון בן 4 ונשואה באושר למוריס.
האהבה שלי לצילום הייתה ממבט ראשון, בגיל 16 ביום ההולדת שלי קיבלתי את המצלמה הראשונה שלי מסבתא וסבא שלי אני זוכרת את ההתרגשות שהייתה ברגעים אלו ומאז בכל קליק וקליק שאני תופסת רגע קסום ומתעדת אותו לעד אני נזכרת באותה אהבה ראשונה למצלמה בן אם אני מצלמת הריון צילומי משפחה אבל בעיקר זה קורה לי בצילומי ניו בורן וצילומי גיל שנה נמסה מהקטנטנים.
האהבה שלי לצילום רק התגברה כשנכנסתי להריון והתחלתי להבין שאני יוצרת ושותפה לתהליך אלוהי של בריאה ואהבה, רציתי לתעד כל רגע ורגע ברגעים המרגשים של החיים.

 

צילומי הריון - שמרית חן צלמת מקצועית

צילום מקצועי לכל סוגי האירועים : תמונות הריון, צילומי ניו בורן וגיל שנה

אחרי שילדתי האהבה הזו התעצמה והתחלתי לתעד כל צחוק , חיבוק נשיקה ומבט וצעד של הבת שלי. (ואפילו צילמתי אותה בסשן של צילומי סמאש קייק )
בשלב הזה כבר הבנתי שהאהבה שלי לצילומים חזקה ממני והחלטתי להפוך את הצילום למקצוע.
למדתי צילום בבית ספר פוקוס והתמקצעתי במיטב הקורסים לצילומי ניו בורן, צילומי ילדים וצילומי הריון למדתי במשך שנים עריכות בתוכנת פוטושופ ולייטרום.
אשמח לארח אתכם בסטודיו שלי לחוויה משותפת מרגשת ומצחיקה ולהנציח רגעים קסומים ומרגשים של החיים החיוכים, התמונות האווירה כל מה שקורה אצלי בסטודיו זה שלכם.
אני מבטיחה להפגין מקצוענות יצירתיות, סובלנות ושירותיות.ואני מומחית בצילומי הריון, צילומי סמאש קייק ,צילומי ניו בורן  צילומי חלאקה ,צילומי גיל שנה, צילומי תדמית ,צילומי משפחה ,צילומי ילדים ,בוק בת מצווה,וצילום תינוקות
מצפה לפגוש אתכם שמרית חן סטודיו לצילום.

 

צילומי הריון | צילומי ניו בורן | צילומי גיל שנה | צילומי חלאקה

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

× How can I help you?