איך להיערך אל צילומי הריון

לאורך תקופת ההיריון, יש לך חן ויופי מיוחדים. אולם, לא כל אישה מרגישה אותם ביום-יום. ולכן, כדי לזכור תקופה זו עם כל הזוהר הנלווה לה, הריוניות רבות בוחרות ליצור סט של צילומי הריון, בפוזות שונות ובמיקומים שונים.

מומלץ להיערך היטב לפני הצילומים

חשוב מאוד, שתערכי כמה ימים מראש לצילומים. ישנן הכנות לצילומים שהן מובנות מאליהן, כגון הסרת שיער ותספורת. אולם מלבד זאת, כדאי לבקש רשימה מסודרת מהצלמת כמה ימים לפני הצילומים. ברשימה מסמנים מה צריך להביא, כמו גם הבגדים שיש לארגן לקראת יום הצילומים.

בלילה לפני הצילום
מומלץ לערוך חזרות! אפשר להפוך את זמן הצילומים לחוויה. לשם כך, מומלץ להחליט מראש באיזה פוזות רוצים להצטלם ולתרגל פוזות אלו מול המראה. כדאי גם, ללבוש את הבגדים איתם את רוצה להצטלם בפוזות השונות. כך, לא תבזבזי זמן מיותר בעת הצילומים.

חשוב לישון מוקדם בלילה שלפני הצילומים
לילה לפני צילומי ההיריון, מומלץ ללכת לישון מוקדם. יש לכך כמה סיבות.

הסיבה הראשונה, היא שכך באים פחות עייפים ורעננים, הצילומים יוצאים טוב וזמן הצילום הופך לחוויה.

הסיבה השנייה, היא שמראה הפנים משקף את שעות השינה שלך. השינה המוקדמת ממריצה את זרימת הדם ומשפרת את מראה הפנים גם לאורך השנים.

את מצטלמת בבית? נקי את סביבת הצילומים!
צילומים בתקופת ההיריון מומלץ לבצע בצורה נקייה. לכן, אם את בוחרת להצטלם בבית וודאי שאת מצטלמת בסביבה נקייה וסטרילית. את הניקיון, כדאי לעשות יום לפני הצילומים.

מלבד זאת:
מה תבחרי ללבוש? כמה שבועות לפני הצילום, חפשי באינטרנט בגדי הריון הנראים יפים בצילום. תוכלי לראות דוגמאות של נשים אחרות.

אילו פעולת טיפוח לעשות 24 שעות לפני הצילומים?
24 שעות לפני הצילומים, מומלץ לבצע כמה פעולות לטיפוח עור הפנים. חשוב למרוח קרם לחות בלילה ובבוקר. כמו כן, לא משנה איך את מרגישה בהריון – לעולם, אל תיראי חיוורת ועייפה בצילומים. בהתאם לכך, לפני הצילומים יש להתאפר על פי תכנית איפור מוכנה מראש.

מתי מומלץ לבצע צילומי הריון?
הזמן הטוב ביותר עבור צילומי הריון, הוא בחודש השמיני. בשבועות אלו הבטן בולטת, אבל עדיין נעדרים העייפות, הכובד והלחץ של חודש תשיעי.

לצילומי ההיריון מומלץ להגיע עם ליווי
לא מומלץ להגיע לצילומי ההיריון לבד, אלא עם ליווי. הליווי המומלץ ביותר הוא מאת בן הזוג. ולפעמים, גם הוא חלק מיום הצילומים. אפשר גם לצרף את הילדים לתמונה משותפת. אולם אם בני המשפחה עסוקים, את יכולה לבקש מחברה שתתלווה אליך.

צילומי הריון בסטודיו מקצועי לצילום
מדוע לבצע את צילומי ההיריון בסטודיו של שמרית חן?

הסטודיו מרווח ביותר ומאובזר. הסטודיו גם ממוזג ומתאים ונוח היטב להריונית. יתרה מזאת, לשמרית ניסיון רב שנים בצילום, לצד אדיבות וסבלנות.

אני מודעת לקושי של ההריונית בחודש השמיני ולכן כל הצילומים ייעשו בסטודיו.יש לי רקעים מסוגים שונים עבור הצילומים – וביכולתך יהיה לבחור וליצור לך אלבום הריון מושלם.

רוצה סט צילומי הריון מקצועי בסטודיו מקצועי? פני אלי עוד היום! 0542478730