למה חשוב להתכונן לפני צילומי ההריון?

נקבע זאת בצורה חד משמעית – לצילומי ההריון שלנו אנחנו מוכרחים להגיע במיטבנו. והאמת? ההמלצה הזאת ממש לא מכוונת רק לנשים. נשים וגברים כאחד מגיעים לצילומי ההריון וכל אחד ואחת מוסיפים לכל הסצינה המצולמת על הסט. אחד מן המעצורים הבולטים שבהם אני נתקלת הוא בביטחון עצמי נמוך ותחושה בקרב המצולמים שהם אינם מצטלמים יפה.

לא אחת, התחושות הללו נובעות בראש ובראשונה ממה שמתחולל אצלנו בראש.

כיצד מתכוננים לצילומי הריון?

הטיפ הכי כללי והכי פרקטי שיש לי לתת לכם: פשוט עשו כל מה שיכול לגרום לכם להרגיש טוב עם עצמכם.

נשים – נכון, תקופת ההיריון היא איננה קלה ופשוטה, הגוף משתנה וגם ההורמונים משתוללים ונותנים את אותותיהם, אך אתן נראות מושלם. כמה טכניקות טיפוח בסיסיות וכבר תרגישו כאילו עשיתן לעצמכן טיפול עשרת אלפים. הסירו שיערות, טפחו את הציפורניים עם לק יפה ועצבו את שיערכן בדיוק כפי שאתן אוהבות.

לא תאמינו עד כמה טיפולים קוסמטיים קלילים ובסיסיים יכולים לגרום לכן להיראות קורנות. התחושה היא לא רק חיצונית, אלא גם נובעת מן ההרגשה הפנימית.

בנים – כן כן, גם אתם חלק בלתי נפרד מהתמונה (ואני אומרת זאת כצלמת). לכן חשוב שגם אתם תגיעו מטופחים. הקפידו לסדר את הזקן, לקצוץ ציפורניים ולהתלבש בחולצות המחמיאות ביותר לגופכם.

זכרו שכל פרט ולו השולי ביותר, יכול לשנות ב-180 מעלות את האופן שבו התמונה מצטלמת.

ואל תדאגו, כל דבר שיוכל לעזור להפוך את הצילומים למרהיבים ומחמיאים, כבר ממתין אצלי בסט. החל מתאורה, דרך איפור ועד לשפע של אביזרים שונים. רק עוד משהו קטן שיגרום לצילומים לצאת נהדר – הגיעו מחויכים ומשוחררים. זהו יום הכיף שלכם. נצלו אותו! והתקשרו עכשיו לתאם 0542478730