צילומי ניו בורן – כך זה נראה מאחורי הקלעים

צילומי ניו בורן – כך זה נראה מאחורי הקלעים
חשבתם פעם כיצד מתנהלים מאחורי הקלעים בעת צילומי ניו בורן? אנחנו מכירים רק את התוצאה. את התמונות היפות של התינוק הנולד. תמונות אלו, משמשות כמזכרת לימים הראשונים כאשר התינוק גדל והופך לילד ואחר כך לבוגר.

אבל לא רבים מביאים בחשבון כי מאחורי הקלעים של הצילומים, יש הכנה מקצועית של התינוק. הכנה זו, צריכה להיעשות בעדינות מרבית ובהתחשבות בצרכיו של התינוק החדש. לכן, יש כמה כללים ברורים שכדאי לזכור, כדי שהצילומים של התינוק החדש ייצאו מוצלחים.

חשוב מאוד לתת לתינוק לאכול לפני הצילומים
בעת הצילומים, על התינוק להיות עייף. ולכן, חשוב גם שהתינוק יהיה שבע. לכן, יש לתת לתינוק לאכול פחות מחצי שעה לפני התחלת הצילומים. וכמובן, חשוב מאוד שהתינוק יהיה מקולח ועם חיתול חדש.

 

רצוי לבחור בצלמת שהנה רגישה לסיטואציה
כאשר בוחרים צלמת עובר צילומי ניו בורן, חשוב לבחור בצלמת עם נשמה. בצלמת עם רגשות. צלמת, שרואים שהיא אוהבת את התינוקות שהיא מצלמת. שכאשר היא מפשיטה או מלבישה אותם ומניחה אותם במשטח הצילום, היא מטפלת בהם ברגש ובאהבה. בסופו של דבר, חשוב שהתינוק יהיה רגוע ושירגיש נוח בזמן הצילומים.

 

ביום חורף יש לחמם היטב את סטודיו הצילומים
מה קורה, כאשר עורכים את צילומי הניו בורן דווקא ביום חורף קר? במצב זה, יש לחמם היטב את חדר הצילומים. אולם, אין לחמם יותר מדי. טמפרטורה מומלצת לתינוק בחדר בחורף, היא בין22 ל24 מעלות. חשוב שחדר הצילומים יהיה חם, אך החדש יהיה נעים ולא יבש. זאת, כדי שהתינוק לא יהיה צמא בזמן הצילומים.

 

חובה לשמור על הבטיחות בעת הצילומים
כמובן, חשוב מאוד לשמור על בטיחות התינוק בעת הצילומים. לכן, לעולם לא כדאי להניח תינוק במשטח גבוה כמו ספה. מומלץ לשים מזרן דק על הרצפה ועליו לערוך את הצילומים. כמובן, חשוב מאוד לפקוח עין כל הזמן על התינוק. ומדוע? כי גם לתינוקות בני כמה ימים, יש רפלקסים שעלולים לגרום להתהפך ולא עלינו ליפול על הרצפה ולהיפגע קשה.

חשוב לזכור – את המשטח על גביו מצולם התינוק "שותלים" בפוטושופ בכל מיקום בחדר. אם אתם רואים תמונת ניו בורן של תינוק בתוך ערסל תלוי בחדר, אז דעו לכם שאת הערסל הניחו על הרצפה בזמן הצילומים ואחר כך, מיקמו את הערסל תלוי באוויר באמצעות הפוטושופ. לכן, זכרו שאת המשטחים המהווים את הרקע לתינוק לפני שמצלמים, תוכל עורכת התמונות לשתול בתוכנת הפוטושופ בכל מקום בחדר.

 

צילומי ניו בורן בלתי נשכחים מאת שמרית חן


אם אתם רוצים צילומים איכותיים של התינוק הנולד, כדאי לכם לצלם אצלי שמרית חן.יש לי ניסיון רב שנים בצילום ילדים ותינוקות. הסטודיו שלי הנו בעל שטח מרווח ונוח לצילומים. בסטודיו שלי יש מגוון רקעים ואביזרים לתפאורת רקע ובדים לעטוף את הרך הנולד.

רוצים אלבום תמונות ייחודי ומרגש של הרך הנולד? פנו אלי עוד היום! 0542478730