צילומי חלאקה הופכים את הנסיך לכוכב

מחפשים צלמת עבור צילומי חלאקה? במהלך הצילומים, הילד הקטן בן ה3, יהפוך לנסיך. אבל, חשוב מאוד שהילד ייהנה מהצילומים וירגיש חלק טבעי מהצילומים. לכן, יש להכין היטב את הילד ולהסביר לו על משמעות החלאקה והדברים איתם הוא יצטלם.

 

מהו חלאקה?

"חלאקה", הוא כינוי לטקס, בו גוזרים תלתלים לילד הקטן שמגיע לגיל 3. הטקס, עובר במסורת היהודית דורות רבים. בעת גזירת התלתלים הראשונים, מזמינים את בני המשפחה וכל אחד, גוזר לילד תלתל. הטקס, מסמל את ההגעה של הילד לגיל 3. בגיל זה, הוא נחשב ילד בעל דעה ולא תינוק.

למה כדאי לצלם את הילד לפני טקס החלאקה? מדוע משקיעים הורים ומזמינים צלמת שתצלם את הילד לפני גזירת השערות? משום, שזוהי מזכרת שנשארת לילד. מזכרת יפה מימים בהם הילד היה קטן ועם שערות ארוכות.

יש להכין היטב את הילד הקטן לצילומי חלאקה מקצועיים
חשוב מאוד, להתחשב בנסיך הקטן בעת הצילומים. ולכן, יש להכין את הילד כמה ימים לפני צילומי החלאקה. יש להסביר לילד שהוא עומד להצטלם ויעשו לו אלבום ולהדריך את הילד כיצד מתנהגים בזמן הצילומים. מומלץ גם לשתף את הילד עם אילו בגדים וכובעים הוא יצטלם.

חשוב להסביר לילד על דברי המסורת. כדי שהילד ישתף פעולה בזמן הצילום עם ספר התורה, הכיפה, הציצית ושאר דברי המסורת, יש להסביר לילד על כך מראש. יש ללמד את הילד מה משמעות ההגעה לגיל 3 ומשמעות טקס החלאקה. כמו כן, יש להסביר לילד את משמעות הכיפה והציצית וספר התורה. כך, הילד יבין את המשמעות וישתף פעולה.


חשוב לצלם את הילד במצב טבעי
כאשר מצלמים ילד חלאקה, אומרים לו מדי פעם היכן לעמוד. אולם, המומלץ ביותר, הוא לתת לילד להסתובב ולשחק בצורה טבעית בסטודיו ואז לצלם. וכמובן, חשוב שהחיוך יבוא לילד באופן טבעי.

מה יגרום לילד לחייך באופן טבעי? הפיתוי שיגרום לילד לחייך באופן טבעי, הוא ממתק. למעשה, תמונה עם חיוך של ילד חלאקה, הינה התמונה עם החיוך הטבעי ביותר.
יש לצלם את הילד בגובה העיניים. על מנת שהתמונות של הילד הקטן בן ה3 ייצאו מקצועיות, יש לצלם את ילד החלאקה, בגובה העיניים של הילד. כך, התמונה של הילד יוצאת טבעית ולא מעוותת.


מומלץ ליצור אלבום מגוון
האלבום הטוב ביותר עבור ילד החלאקה, הוא אלבום מגוון. אלבום שבו הילד מצולם בתלבושות שונות ובכובעים שונים. מצד אחד, לצלם את הילד עם השער הארוך והפזור ללא כיסוי על הראש ומצד שני – ליצור סט צילומי מסורת. הילד עם כיפה וציצית. ולפעמים, לשים כובע נחמד על ראשו של הילד.

 

למה כדאי לבצע צילומי חלאקה אצלי שמרית חן?
צילומי חלאקה מומלץ לבצע אצל שמרית חן, סטודיו לצילום.

בסטודיו שלי ישנם רקעים מגוונים ותאורה מקצועית, וכך לא צריך לעייף את הילד בטיולים בחוץ. עברתי הכשרות והשתלמויות מקצועיות שמסייעות לי לצלם את הקטנטנים ברגעים מרגשים אלה – בעוד הסטודיו מרווח ולילד הקטן יהיה מרחב להביע את עצמו.

רוצים צילומי חלאקה מקצועיים? פנו אלי כבר היום! 0542478730